PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624210}
5,4 6 393
oceny
5,4 10 1 6393
Fun Size, szalone Halloween
powrót do forum filmu Fun Size, szalone Halloween

Czy jeszcze ktoś oprócz mnie ma wrażenie, że auto jakim porusza się ten koleś od napojów gazowanych to jest lekko przerobiony Polski Fiat 125p?

ocenił(a) film na 4
grafi1001

Nie mam zielonego pojęcia o jakiego kolesia ci chodzi, ale na tej stronce nie ma żadnej informacji o tym:

http://www.imcdb.org/movie.php?id=1663143

ocenił(a) film na 4
kamilos3333

Tego co na początku z tym dzieciakiem łaził do byłej dziewczyny.

ocenił(a) film na 5
grafi1001

Toyota Corona , na pewno nie nasz kredens.

johnyss

Bardziej do Wartburga podobny.

ocenił(a) film na 5
johnyss

Kredens. Bez tej ironii :c biedne polskie autko się obrazi.
Fiat ma swój urok, kolego ;) Może spłodzili Cię w takim 125p

Enterraz

Volvo,przecież dobrze to widać :D Od czterech lat żaden gieniuś na to nie wpadł :P

Matt_King

A nawet słychać,bo koleś mówi matce,że rozwalił Volvo ;)

ocenił(a) film na 5
Matt_King

Ja tylko się odniosłam do określenia :p

Enterraz

A ja do innych wypowiedzi,przepraszam,że podczepiłem się pod Ciebie,ale teraz jest takie fajne drzewko,jak w wierszach Apollinaire'a ;)

ocenił(a) film na 5
Matt_King

Nie spodziewałabym się czytelnika Kostrowickiego na forum takiego półproduktu xd

Enterraz

Czytelnika to może nie,ale cokolwiek znam ;) Ja tam od biedy lubię ten portal,na imdb nie chce mi się jakoś zaglądać,nie podoba mi się layout,a w ocenie filmów sprzed 2004 roku służy mi jeszcze drukowany,opasły leksykon Leonarda Maltina ,oczywiście oryginalne wydanie po angielsku :)

Matt_King

Sam się popisałeś geniuszem :D Volvo to było to żółte kombi nijak podobne do fiata,a chodzi geniuszu o auto gościa ze sklepu to znaczy Toyote Corone tak jak ktoś 4 lata temu napisał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones