PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106415}

Krucjata Bourne'a

The Bourne Supremacy
7,6 158 690
ocen
7,6 10 1 158690
7,2 14
ocen krytyków
Krucjata Bourne'a
powrót do forum filmu Krucjata Bourne'a

Czy mogę obejrzeć II część bez oglądania I? Chodzi mi o to, czy są jakieś istotne powiązania między I a II częścią, które uniemożliwią mi zrozumienie II jeśli na razie daruję sobie jedynkę?

ocenił(a) film na 8
piratka39

Pomimo, że są to filmy skupione na akcji, to jednak łączy ich jedna spójna fabuła, więc lepiej oglądaj po kolei, bo możesz się nie połapać potem co i jak.

piotryeah

Ok, dzięki. Spodziewałam się, że tak jest, dlatego nie włączyłam jednak tv :)

ocenił(a) film na 8
piratka39

A ja akurat w poprzedni weekend na komputerze obejrzałem całą trylogię :D

piotryeah

A ja nie mogę się za to zabrać. Zawsze coś ciekawszego wynajdę. :D

ocenił(a) film na 9
piratka39

najlepiej po kolei oglądać

piratka39

Nie było się czego obawiać. Film nie jest tak skomplikowany i można się domyślić co ogólnie się wydarzyło w pierwszej części i dlaczego jest jak jest. Oglądałem wczoraj drugą część ze znajomym i jak opowiedział mi pokrótce pierwszą odsłonę to większości sam się domyśliłem. Schemat filmów często się powtarza, Bourne ma przyjemny klimat i jest bardzo poprawnym filmem w tym gatunku, ale niewiele straciłabyś zaczynając od dwójki.

ocenił(a) film na 9
SbobekH

wypowiedź ignoranta, właśnie pierwsza część jest kluczowa do zrozumienia drugiej

Damianq

Ciekawym faktem jest, że ignorant pojął co działo się w pierwszej części na podstawie drugiej. Rzucanie takimi słowami jest na poziomie podstawówki, daruj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones