PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=367641}

Moje córki

Daddy's Little Girls
6,7 3 933
oceny
6,7 10 1 3933
Moje córki
powrót do forum filmu Moje córki

I tak i nie

ocenił(a) film na 5

Jeśli patrzeć na to jak na lekki film z przymrużeniem oka to jak najbardziej tak, jeśli jednak potraktować go bardziej serio to totalnie nie.
Bo jak to możliwe, że sąd od samego początku przyznaje prawo do opieki nad dziećmi matce kompletnie jej nie sprawdzając, ale za to ojca dzieci sprawdzili dokładnie. Matka żyje z jakimś podejrzanym typem, który o mało nie został wsadzony za kratki (a uniknął też z bardzo głupiego powodu), nikt się jej nie pyta co robi zawodowo, skąd bierze pieniądze. Dopiero na sam koniec filmu sąd się tym zainteresował.
Kolejnym absurdem było to jak po wypadku z pożarem ojcu ktoś powiedział że to jego wina bo on powinien być z dziećmi i się nimi zajmować. A przecież był w pracy, gdyby nie pracował też by było źle.

ocenił(a) film na 7
Katatonika

Jest kilka niejasności, ale poza tym film całkiem fajny. Do obejrzenia na popołudnie, piękna opowieść o miłości ojca do dzieci :)

ocenił(a) film na 5
Katatonika

Film niezły ale tę "bitkę" na końcu mogli nakręcić trochę precyzyjniej. W końcu to nie tak stary film, a widać ewidentnie jak Monty macha rękami w powietrzu zamiast tłuc tego typa, a gdy kompani tego drugiego przychodzą z odsieczą, to już całkiem śmiesznie wygląda ich masakrowanie leżącego człowieka. Te ujęcia to porażka.
P.S. Nie chciałem zakładać nowego tematu więc się "dopiąłem pod spoiler".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones