PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208455}

Prototyp

Prototype
3,5 152
oceny
3,5 10 1 152
Prototyp
powrót do forum filmu Prototyp

Na początku nie chciałem oceniać tego filmu, gdyż powstał w nieco innej rzeczywistości. Teraz trochę inaczej odbiera się klasyki lat 80-tych, nie mówiąc o przeciętnych czy słabych produkcjach. Jednakże po tym co zobaczyłem, poczułem się okradziony z 1,5 godziny życia (nie lubię tego tekstu, ale muszę go użyć). Zobaczyłem połączenie Mad Max'a z RoboCop'em w wykonaniu wytwórni The Asylum. Każdy kto choć raz widzial filmy z tego studia wie o co chodzi.
Wujek dobra rada mówi: Omijać z daleka!

Ponkey

Asylum to moja ulubiona wytwornia.nawet porownujac ten film z innymi z okresu lat 80-90 Prototype wypada dramatycznie beznadziejnie.Jeden z najgorszych filmow jakie widzialem.

użytkownik usunięty
Ponkey

Nie przeczytaem wczeniej i wjuku nie zdrzyem się ocalić ogladałem w połódnie a i tak o mały włos nie usnąłem... Nużący bez sensowny i tandetnie zagrany film o niczym :)

ocenił(a) film na 10

Jak to o niczym?

Jakbyś oglądał uważnie, to byś dostrzegł głębokie przesłanie i przestrogę, mówiącą, że. . . "Pal papierosy, żeby uniknąć zemsty robota"

Robot szukał ofiar pośród niepalących :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones