PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99230}

Spytajcie moje dzieci

Just Ask My Children
7,1 139
ocen
7,1 10 1 139
Spytajcie moje dzieci
powrót do forum filmu Spytajcie moje dzieci

Obejrzałam do końca ale wyszłam akurat na napisach. Była w nich mowa o dalszych losach całej rodziny. Ktoś ponoć się rozwiódł, kto?

777temida

Ci od których zaczęła sie ta cała afera, rodzice tych dziewczynek. A ich dziecmi zajął sie nie kto inny, jak Mary Ann...

Krolik413

Nie przetrwali próby. Niesamowite jest to że Kniffenowie przetrwali jako małżeństwo i w ogóle jako rodzina po tylu latach rozłąki i to jakiej! Widać byli silniejsi duchem. I pomyśleć że Brenda mówiła że jeśli jej zabiorą dzieci to się zabije... oczywiście w filmie tak deklarowała ale i prawdziwa Brenda mogłaby o tym myśleć poważnie zwłaszcza po ogłoszeniu wyroku. Okropne! Nie wiem co ja bym zrobiła tracąc nagle wszystko raz na zawsze. Podziwiam tę kobietę.
Muszę jeszcze powiedzieć że gdy ogłosili wyrok pomyślałam że ja na ich miejscu przeklinałabym do końca swych dni moment gdy zgodziłam się pomóc sąsiadom, tylko SĄSIADOM. Przez taką błahostkę jak zwykłe przyjacielskie "tak, pomogę" stracić praktycznie całe życie albo choćby najcudowniejsze lata swej młodości i dorastania dzieci...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones