PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=755457}

Urodzinowy koszmar

16 and Missing
4,0 809
ocen
4,0 10 1 809

Urodzinowy koszmar
powrót do forum filmu Urodzinowy koszmar

Film dobrze się ogląda ale zaraz zapomina, co jednak go nie dyskredytuje.
Ku przestrodze kolejny raz.

ocenił(a) film na 3
Mimoza40

Po obejrzeniu mam żal do siebie, bo mogłem ten czas wykorzystać lepiej. Film nie tyle miałki, co po prostu beznadziejnie nielogiczny. Matka - agent specjalny FBI wychowując córkę nie pomyślała ani razu o tym, by ją uprzedzić o niebezpieczeństwach płynących z sieci, tak? I mam uwierzyć, że jest specem w swoim zawodzie? Taaaa... jedzie mi tu czołg? że tak powtórzę za Gustlikiem. Do tego porywacz - cóż za bezsens, nie usunąć sprzed oczu oszukiwanej dziewczyny ewidentnych dowodów, że nie jest tym, za kogo się podaje?
Wszystko od początku do końca grubymi nićmi szyte i choć poruszony problem może jest i ważny, wart nagłośnienia, to jednak wykonanie denne. Wszyscy poszli na skróty, licząc na totalny infantylizm widza, który wszystko łyknie.
Odradzam oglądanie - bajka z gatunku: dobro zawsze zwycięża zło, a najlepsi są zawsze starzy przyjaciele z wojska, poza oficjalnymi kanałami pozytywny bohater jest w stanie załatwić wszystko, od tajnych danych, po walizkę pełną giwer.
Szkoda, że Duda zlikwidował gimnazja, bo to chyba film dla tej grupy docelowej.

ocenił(a) film na 6
cb656

Świetnie to wypunktowałeś. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones