PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108118}

Z podniesionym czołem

Walking Tall
6,7 18 604
oceny
6,7 10 1 18604
4,8 5
ocen krytyków
Z podniesionym czołem
powrót do forum filmu Z podniesionym czołem

Ten film to kompletne dno.Na początku ciężko się domyślić o co wogóle chodzi.Co prawda podczas podróży był niezły ubaw w autokarze,nie zmienia to jednak faktu,że to strata czasu!

ocenił(a) film na 1
Ilka_rocks

Tak Ilka oglądałyśmy to razem :-) shower tower? :P ale ten film to dno i tak.

ocenił(a) film na 8
pati_3

mnie osobiście film się podobał uważam że jest świetny:) Ale może dlatego że uwielbiam takie filmy akcji:)

ocenił(a) film na 10
Ilka_rocks

Świetna gra aktorska Dwayne "The Rock" Johnsona. Walking Tall to bardzo dobry film w dodatku oparty na faktach.

ocenił(a) film na 9
darvinns

Jak się ogląda w autobusie podczas podróży, kiedy co chwilę napalona koleżanka ci przeszkadza to ja się nie dziwię że tak prostego filmu nie zrozumiałaś. A może jesteś po prostu za głupia?

ocenił(a) film na 5
Ilka_rocks

Ciężko nie zrozumieć takiego filmu ale.......Nie wiem gdzie tu jest dobra gra aktorska.........raczej przeciętna nawalanka jeden koleś rozwala 100
zresztą po tym aktorze nie ma się czego spodziewać.

Ilka_rocks

Początek filmu bardzo mi sie podobał ale od momentu sytuacji w sądzie akcja była coraz bardziej naciągana...brak realizmu. W ogóle to z tego filmu niezła komedia... cała ta jego wielka prehistoryczna pałka szturmowa:D haha choćby od flinstona;) Ale niezły koles ten The Rock:)

gerais

niektórzy dobrego filmu nie zauważą nawet gdy usiądzie im na twarzy.

Ilka_rocks

Trudno się domyślić o co chodzi?Chyba tobie.Film nie ma jakiejś wyrafinowanej fabuły więc raczej wiadomo o co chodzi.Nie zmienia to faktu,że w swojej klasie jest przynajmniej przyzwoity.

ocenił(a) film na 9
Ilka_rocks

Nie zgadzam się w ogóle.
Mi osobiście film się BARDZO podobał mimo, że nieczęsto oglądam filmy sensacyjne.

Ilka_rocks

niektórzy dobrego filmu nie zauważą nawet gdy usiądzie im na twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones