Ben CottonI

6,2
535 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Cotton

Jak pewnie zauważyliście to Ben jest jednym z tych aktorów, których doceniam. Świetnie nadaje się do ról podłych ludzi, a nawet demonicznych, jaki i dobrych ludzi. Zauważyłam jego talent aktorski w jednym z seriali, od którego się uzależniłam a mianowicie "Nie z tego świata", w którym zagrał Demona Pychy. Zobaczyłam też film, w którym miał epizod minutowy ale warto "Dzień, w którym zarzymała się ziemia". Dziś obejrzałam film "Blizna 3D",świetna rola i jednoczeście czarójąca. Gra można powiedziec w dobrych filmach, ale nie jest doceniany i biorą go do epizodów w serialach. Stac go na dużo, widac jego zaangażowanie w prace i za to ma u mnie dużego"+". Patrząc na wygląd to jego bujne lokowate włosy i zielone oczy dodają mu uroku, bardzo przepadam za facetami w lokowatych włosach.Mam nadzieje, że zagra w końcu w jakimś kasowym hicie...bo jak już powiedziałam gra w dobrych filmach, choc bywa też, że w przysłowiowych "gniotach". Mam nadzieje, że posiada dużą rzeszę fanów i ktoś postanowi też się wypowiedziec. Pozdrawiam

Monika_16

Cuż, trochę tu pusto. Z okazji jego urodzin, życzę mu Wszystkiego Najlepszego :*** niech się aktor trzyma =]

Monika_16

też go uwielbiam więc nie jesteś sama ^^ świetnie gra, normalnie zagrał na 7+ :D w Bliźnie 3D :] wszyscy co grali w Bliźnie 3D to kocham ich i cieszę się że ktoś ma podobnych ulubionych aktorów jak ja :D pozdrawiam Monika_16 ^^

Nata0088

Z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia życzę mu wszystkiego naj :P ;] Merry Christmas Ben! :] (niekoniecznie spędzonych na planie xD)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones