Johnny Knoxville

Phillip John Clapp

7,1
3 225 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Knoxville

Witam!
Jak nie każdy wie, osoba która osiągnie granicę 1000 głosów pojawia się na liście. Często zdarza się tak, że pojawia się i to bardzo wysoko(TOP 10). Spowodowane jest to tym, że do tej pory głosowały na nią osoby które są jej wielbicielami i stąd tak wysokie średnie naszych debiutantów. Wszystko jednak zmienia się wtedy. Inni użytkownicy oburzeni wysokim miejscem danej osoby wkraczają do dzieła. Sypią się 1 i 2. W rezultacie następuję spadek o kilkadziesiąt a nawet kilkaset miejsc. Zresztą najczęściej słuszny! takie właśnie są prawa listy TOP.
Pytania, które najczęściej przychodzą do głowy gdy widzi się takiego niespodziewanego debiutanta to:
1]Co on tu robi??? Jak taki ktoś może wyprzedać np. Dustina Hoffmana albo Alfreda Hitchcocka???
2]Jak jest jego najlepsza rola???
3]Jak jest jego najgorsza rola???
4]Na jakie miejsce zasługuje???
5] Na jakim miejscu wyląduje po interwencji "strażników" listy Top:-) ???
Na pierwsze pytanie dałem odpowiedź na początku mojej wypowiedzi. Co do reszty pytań zachęcam do odpowiedzi według własnego uznania.
Pozdrawiam!

Humphrey_Bogart

Lubie nawet tego kolo, ale zmuszony jestem strzelić mu jedynkę, bo taki aktorski kmiot nie może kalać tej listy swoja obecnością.

"5] Na jakim miejscu wyląduje po interwencji "strażników" listy Top:-) ??? "
Jako pełnoetatowy strażnik nie daje mu szans nawet na Top 1000 :)

Humphrey_Bogart

dla mnie jest super w filmie "The Ringer", tych głupot które wyprawia i nagrywa nie oglądam, ale Ringer to dla mnie mistrzostwo,

Humphrey_Bogart

Nie wiem o co wam chodzi jest na miejscu na którym powinien być, bo ludzie go lubią i na niego głosują, i co najważniejsze każdy ma do tego prawo.
Wszyscy oddajemy głosy na daną osobę za osiągnięcia których do tej pory dokonała, ja oddając głos na kogoś nie przyrównuje go do innych daje ocenę na jaką sobie zasłużył. Bo jak można porównywać Jima Carreya np. do Clinta Eastwooda inny gatunek inna gra a obaj są bardzo dobrzy w tym co robią.

Nie rozumiem tylko ludzi(pseudo znawców) którzy walą dobrym aktorom bardzo niskie oceny, nie obiektywne tylko dla tego że ich idol jest na niższym miejscu w rankingu.

radek1661

Jedynie subiektywizm jest obiektywny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones