PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653729}
6,9 1 214
ocen
6,9 10 1 1214
Code:Breaker
powrót do forum serialu Code:Breaker

Ktoś może wie ile to będzie miało sezonów, czy tylko jeden ?

ocenił(a) serial na 8
ShinigamiK

Manga jest tasiemcem i cały czas wychodzi. Na razie ma 198 chapterów. Jeśli anime będzie dobre i nie zrezygnują z emisji, możliwe że będzie odtwarzane jak Naruto albo Fairy Tail - cały czas.

SebastianOrf3

No to super. Wielkie dzięki ;)

ocenił(a) serial na 10
SebastianOrf3

oo kolejny tasiemiec, jak miło : D

ocenił(a) serial na 7
Raiton

Jak na razie nic nie wskazuje, żeby robili tasiemiec. Ale pewnie będzie drugi sezon, jeśli im się z kasą wyrobi, bo nawet dali w ostatnim odcinku małą zapowiedź: The One Being Sought ^.^

ocenił(a) serial na 7
Rachel3

tasiemiec nie musi być, ale drugi sezon przydał by się zdecydowanie...

ocenił(a) serial na 7
haniak_88

Się zgadzam ^.^ Chcę Heike... najlepiej bez mundurka (i nie, nie chodzi mi o żadne ecchi. Tak jakby ktoś nie czytał :P.)

ocenił(a) serial na 7
Rachel3

hehehe ale on nie ma brwi xD trochę mnie zdenerwował swoją dwulicowością choć wiem że to dla sprawy...

ocenił(a) serial na 7
haniak_88

No, ja właśnie takich knujących lubię xD A tych brwi (czy raczej ich braku) i tak nie widać...

ocenił(a) serial na 7
Rachel3

też lubię knujących, bez nich nie było by akcji ^^ ale szkoda mi było Hitomiego :( braku brwi nie widać tak normalnie, ale jak już się wie że ich nie ma ... ;D

ocenił(a) serial na 7
haniak_88

<przewraca oczami>
Ale na kimś musiałam się skupić, jak mi Ogami zaczął bokiem wyłazić :P. A Heike od początku mnie ciekawił. Przyznam, że jak go pierwszy raz zobaczyłam w mandze, to sądziłam, że będzie antagonistą, a nie Code Breakerem ^^'

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones