PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710594}

Sposób na morderstwo

How to Get Away with Murder
7,9 48 940
ocen
7,9 10 1 48940
7,2 5
ocen krytyków
Sposób na morderstwo
powrót do forum serialu Sposób na morderstwo
ocenił(a) serial na 10
ink1313

Gdzie oglądać z napisami polskimi :)?

ocenił(a) serial na 10
Mercedesss

Tutaj:
http://www.tvseriesonline.pl/how-to-get-away-with-murder/3x01-97/

ocenił(a) serial na 9
ink1313

Swietny początek 3 sezonu, stawiam ze Bonnie nie zyje :)

ocenił(a) serial na 10
CrazyAndBeautiful

Stęskniłam się za HTGAWM. Cudownie, że jest z powrotem... i to w jakim stylu :)

ocenił(a) serial na 5
CrazyAndBeautiful

No tak, nawet nie pomyslalam o Bonnie ogladajac final...- Zapomnialam o niej, moze trzeba sie jej pozbyc z serialu ;)

ocenił(a) serial na 10
lunami

Znając ten serial na nikogo bym nie stawiała. I tak nie będziemy mieli racji. Choć myślę, że ironicznie by było jakby znowu kluczem do tajemnicy sezonu był Wes.

ocenił(a) serial na 8
CrazyAndBeautiful

niech to będzie ona, bo nie lubię jej od samego początku :P

sachi00

I pewnie dlatego przeżyje :P

ocenił(a) serial na 10
benzacne

:)
Dobre i prawdziwe.
A ja tam lubię Bonnie.

ink1313

Będziemy dowiadywać się co odcinek kto nie zginął, aż pewnie na końcu w puli zostanie kilka osób. Ciekawy zabieg. Ciekawe dlaczego spalili dom. Czyżby coś związanego z Frankiem? Może niszczenie dowodów?

Zerwanie Colivera mnie trochę zdołowało, no kurde.

ocenił(a) serial na 7
benzacne

Coliver przeszedł do historii(jeszcze nie oglądałam)? Szkoda, bardzo polubiłam tę parę.
Co prawda, przewidywałam taki scenariusz, ale nie sądziłam, że stanie się to tak szybko.

Avone

No nie całkiem przeszedł, bo Oliver będzie pracował u Annalise, a jego powody zerwaniowe nawet rozumiem. Może się pogodzą.
Dobrze, że nie skończyło się jak Wes i Rebecca albo Frank i Laurel. Jeszcze nie jest źle, choć ciało w finale odcinka spędza mi sen z powiek :)

ocenił(a) serial na 8
benzacne

też mi szkoda, że zerwali, ale właśnie nie rozumiem tego, że Oliver postanowiła pracować u Annalise. skoro zerwał, to naturalnie powinien chcieć się odciąć od byłego, a tak to będą się ciągle widywać...

sachi00

Oj przejedzie się on na tej 'wymarzonej robocie'. Tak czy inaczej, Oliver zachowuje się podejrzanie.

ocenił(a) serial na 9
sachi00

Oliver powiedział ze kocha Walsha i muszą zerwać. Poroniony pomysł.

ocenił(a) serial na 9
Patrick_2

Oliver zachowuje się jakby miał jakiś okres...
Chyba że to coś poważniejszego np. ten AIDS.
Może go nie wyleczył do końca?

ocenił(a) serial na 9
kamillo112

O ile mi wiadomo, to AIDS jest chorobą nieuleczalną.

ocenił(a) serial na 9
Patrick_2

Wirus Hiv można zniszczyć jeżeli jest w bardzo wczesny stadium.

ocenił(a) serial na 9
kamillo112

HIV to wirus, jest nieuleczalny, ale masz racje w tym że współczesna medycyna jest w stanie skutecznie przedłużyć życie zarażonego pacjenta. Leczenie polega na przyjmowaniu leków antyretrowirusowych, które spowalniają namnażanie się wirusa w organizmie.
AIDS, Jest końcowym etapem zakażenia HIV, który ujawnia się po wielu latach jego nosicielstwa. Nie jest więc oddzielnym wirusem, lecz najbardziej zaawansowanym stadium choroby. Niemal każdy przypadek HIV prędzej czy później doprowadza do rozwoju AIDS. Zgodnie z dzisiejszym stanem badań AIDS jest chorobą nieuleczalną i prowadzi do śmierci.

ocenił(a) serial na 9
Patrick_2

To co sie stało z Hivem/Aidsem Oliveria?

ocenił(a) serial na 9
kamillo112

Bądźmy poważni, przecież to jest film. cudownie ozdrowiał. bt. To nie jest dramat o tej chorobie i raczej nie będą pokazywać jak bierze leki.

kamillo112

Kilka razy było mówione, że go ma nawet przy zerwaniu. A leki bierze na pewno. Tak samo Connor. Na początku poprzedniego sezonu była scena o stosowaniu przez niego PrEP żeby mogli współżyć.

ocenił(a) serial na 8
benzacne

To zerwanie było tak bezsensowne i wkurzające. Conor ma przechlapane- został bez chłopaka, bez Standford i będzie pracował z byłym, to jedna z moich ulubionych postaci i mam nadzieję, że nie zostanie zbytnio poturbowana przez los, choć oczywiście znając serial nie ma co się łudzić :(

ocenił(a) serial na 7
grampiana

Powód rozstania nieco dziwny, to fakt.
Myślę, że Connorowi aż tak bardzo nie zależało na przeniesieniu do Stanford. Zrobił to z troski o bezpieczeństwo ukochanego; nie chciał, by Olivera wciągnął mroczny świat Annalise. Niestety, Oli uparł się, by zostać bad boy'em.
A na wizję ich wspólnej pracy już zacieram ręce :). Wyobrażam sobie te wszystkie emocje, które będą im towarzyszyły, pewnie nie raz zaiskrzy między nimi.

ocenił(a) serial na 8
Avone

Przyznam szczerze, że jak Oli wypisał Conora ze Stanford już miałam przed oczami wizję tego jak namiesza w tym sezonie. Mam nadzieję, że dostanie za swoje w takim sensie,że przekona się na własnej skórze jakie brzemię nosi Conor za wybory, których dokonał odkąd pracuje dla Analise.

grampiana

Oj namiesza i dostanie. Miejmy nadzieje jednak, że nie aż tak żeby skończyć na noszach.

grampiana

Też mam taką nadzieję. Connor to też moja ulubiona postać i oby nie skończył na tych noszach/wózku.

Jest też jasna strona tego zerwania. Jack i Conrad będą mogli pograć sceny inne niż mizianie się i gospodarstwo domowe. Scena zerwania była dramatyczna i fajnie im wyszła. Dodatkowo ten reset w związku może znaczyć, że Oliver wejdzie w grono wtajemniczonych, a Connor otrząśnie się z tego poczucia winy, które mu już od jakiegoś czasu towarzyszy.

ocenił(a) serial na 8
ink1313

Właśnie widziałam zwiastun 2 odcinka i poznamy 1 osobę, której nie ma na noszach.

Conor bardzo się zaangażował w ten związek,trzymał się tego jako jedynej dobrej rzeczy, którą teraz ma, więc nie wiem co się dalej z nim stanie. Mam nadzieję ,że to nie pójdzie w kierunku dużej ilości przypadkowego seksu i zmian w charakterze postaci na gorsze:(

ocenił(a) serial na 7
grampiana

Sądzę, że ten niechlubny etap w życiu Connor ma już za sobą.
Może, mimo wszystko, będzie starał się ochronić Olivera przed destruktywnym wpływem pracy dla Annalise.

ocenił(a) serial na 10
ink1313

świetny początek, też stawiam na Bonnie, ale na początku pomyślałam że może to Nate :x

Frank bez brody </3

ocenił(a) serial na 10
qvpnt

Jest jeszcze Eve. Myślę, że po niej Annalise też wpadłaby w histerię.

ocenił(a) serial na 10
MsIks

Na pewno nie jest to Eve, ona pojawia się po raz ostatni w 4 odcinku i pozniej przepada na dobre (z powodu spinoffa do Blacklist). Aktorzy za pewne sami do konca nie wiedza kto to jest, bo w 1 odcinku Annalise płacze do kukły. Ja osobiście stawiam na Nate'a, Bonny lub Wesa.

sredniglod

Może wpadnie na chwilę zagrać zwłoki :)
Podobno Aja Naomi King też ma jakiś projekt. Czyli co Michaela też bardziej zagrożona?

ocenił(a) serial na 9
sredniglod

A ja obstawiam Asher'a tylko dlatego że zaczął chodzić z Michaela. A jak wiadomo Michaela nie ma szczęścia co do partnerów xD


coliver [*]

kamillo112

Może tym razem też nie będzie miała szczęścia, ale co do własnej osoby.

ocenił(a) serial na 7
qvpnt

najseksowniejsza scena golenia brody ever <3

ink1313

Ja osobiście się załamałam, gdy chłopacy zerwali, byli moją ulubioną parą wszech czasów, a tu jak na złość rozstali się w pierwszym odcinku </3
Hm, skoro większość twierdzi, że to Bonnie zginie - wydaję mi się to trochę zbyt przewidywalne. Choć, trzeba przyznać, zaskoczyło mnie to, że to Frank zabił Mahoneya, byłam przekonana, że to zbyt oczywiste.

Tak poza tym, jestem bardzo ciekawa, kto był w mieszkaniu razem z martwym Calebem w ostatnim odcinku 2. sezonu. Podejrzewam, że mógł to być mężczyzna, który śledził Franka.

ocenił(a) serial na 7
superzuzanka

Myślę, że chłopcy się pogodzą, skoro deklarują wzajemną miłość są szanse na powrót Colivera.
Na pewno nie nastąpi to zbyt szybko, może w finale, a może dopiero w kolejnym sezonie, pod warunkiem, że zostaną przy życiu, co nie jest oczywiste.
Nie podejmuję się obstawiać, który bohater zginie. Przy tylu zwrotach akcji każda opcja jest możliwa.

ocenił(a) serial na 10
Avone

Szanse są i pewnie to nastąpi jak już Oliver dowie się o morderstwach, potem sam zrobi coś głupiego, aż w końcu zrozumie i dotrzyma tajemnicy.

ocenił(a) serial na 9
superzuzanka

Najlepsza para to Jude i Zero z innego serialu :) ostatni odcinek był najlepszy.

ocenił(a) serial na 7
Patrick_2

Można wiedzieć, jaki to serial?

ocenił(a) serial na 9
Avone

Oczywiście, ten serial to Hit the Floor. Pewnie w realu taki Zero nie zrobił by tego co postać zrobiła na hali sportowej po meczu.

ocenił(a) serial na 7
Patrick_2

Dziękuję :).
Szczerze, nie słyszałam o tym serialu, ale teraz na pewno zainteresuję się nim.

ocenił(a) serial na 9
Avone

Też trafiłem na niego zupełnie przypadkiem. serial był emitowany chyba na kanale muzycznym w USA

ocenił(a) serial na 9
Patrick_2

Bardzo lubię ten serial. Jude i Zero to było niemałe zaskoczenie, ale świetnie się ich razem ogląda i czuć chemie.

ocenił(a) serial na 9
ink1313

Ciekawe czy Frank wróci do łask Annalise. Jest w końcu popularną postacią.

stasza2233

To już nie to samo jak nie będzie go w pobliżu ze skrzyżowanymi rękoma :)

ocenił(a) serial na 10
ink1313

Ja myślę, że go uśmiercą.

MsIks

Albo on kogoś uśmierci.

ocenił(a) serial na 8
ink1313

Mi się wydaje, że to Nate, jakieś takie spore to ciało było. Ewentualnie Wes, ale nie sądzę, żeby pozbyli się postaci-klucza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones