PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797238}
7,3 59 903
oceny
7,3 10 1 59903
7,5 6
ocen krytyków
The Umbrella Academy
powrót do forum serialu The Umbrella Academy

Claus vs Nathan

ocenił(a) serial na 8

Hej hej,
Dla wszyatkich zauroczonych postacią Clausa, polecam obejrzeć (również dostepny na netflix) serial "Misfits". Gra tam rolę Nathana, bardzo charakterem podobna i również świetna zagrania. Serial też utrzymany w tematyce fantasy i "mocy", ale nie będę spoilerowal. Dla osób, które już obejrzały Misfits, rzucam pytanie z tytułu : Claus czy Nathan?

ocenił(a) serial na 4
DawidSobania

Nathan. W Misfits dużo więcej z niego wyciągnęli, jego interakcje z innymi bohaterami również były ciekawsze.

DawidSobania

Nathan zdecydowanie

ocenił(a) serial na 6
DawidSobania

Nie ma porównania. Klaus to tylko niezbyt udana kopia Nathana. Oba seriale owszem mają wspólną tematykę, ale jak dla mnie Misfits to 10/10 (może oprócz ostatnich sezonów), Umbrella tylko 6/10.

ocenił(a) serial na 6
DawidSobania

Jako Nathan najlepszy.Z Robertem jest jeszcze serial Love/Hate,który bardzo polecam jego wielbicielom:)

DawidSobania

Nathan. Ale opuścił serial bo myślał,że jest lepszy. W sumie gra samego siebie. Chama, prostaka i idiote.

RadoslawKamil

Mogę prosić o wywiady bądź newsy które to przedstawiają. Nie mogę nic znaleźć o jego zachowaniu.

mrvfkojad

Było coś na angielskich stronach gdy odchodził,ale teraz ciężko coś by było odkopać. Plotki były,że uznał,że jest lepszym aktorem niż pozostali i nie chciał tracić czasu na ten serial. Takie były wtedy komentarze.

RadoslawKamil

Dobra, dzięki. Coś poszukam.

ocenił(a) serial na 6
DawidSobania

Zdecydowanie dla tych co oglądali Misfits, the Umbrella Academy to taka słabsza, nowsza wersja.

ocenił(a) serial na 6
Lovly

Zgadzam się. Dodatkowo w Misfits te moce były jeszcze bardziej popaprane. Dawało to wybuchową mieszankę z temperamentami bohaterów.

DawidSobania

Nie podejmę decyzji:) W Misfits był czasami aż obrzydliwy ale genialny:) Tu jest genialny i słodki:)

DawidSobania

Misfits >>>>> Umbrella Academy. Nathan > Klaus.

DawidSobania

Zdecydowanie Nathan ❤

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones