PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=370554}

Zagubiony pokój

The Lost Room
7,8 10 531
ocen
7,8 10 1 10531
Zagubiony pokój
powrót do forum serialu Zagubiony pokój

Niedosyt

ocenił(a) serial na 9

Gdyby nie spaprane zakończenie, serial można by zaliczyć do naprawdę wysokiej półki. Wiele wątków nie doprowadzono do końca, nie wyjaśniono istoty zdarzenia, w których powstały obiekty, jaką rolę odgrywa lokator... I pozostaje niedosyt..

ocenił(a) serial na 9
teclau

Mimo tego zakończenia zaliczam go do najwyższej półki! Szkoda tylko ze nikt nie pociągnął wątka dalej, bo temat naprawdę świetny! Skoro w pokoju znajdowało się ponad 100 przedmiotów i w całości miały coś stworzyć/dać więc temat można było spokojnie ciągnąc! Sam jestem ciekaw co by się stało po skompletowaniu przedmiotów?

ocenił(a) serial na 7
teclau

Pozostawia wielki niedosyt, który spowodował totalną redukcję mojej oceny z 9 na 6 . Nie wyjaśnili tak wiele wątków, że można nawet pożałować oglądania.

ocenił(a) serial na 9
teclau

film bez efektów specjalnych, pełny podziw, dla pomysłodawców, swoją drogą liczę, że kiedyś, ktoś pociągnie wątek..

ocenił(a) serial na 9
typisb

oglądałem bardzo dawno temu i pamietam tylko ze bardzo mi sie podobał. Czytałem wtedy że to był pomysł na cały serial a to miał być tylko wstęp. Niestety komuś nie przypadło do gustu i został tylko mini serial :/

ocenił(a) serial na 9
teclau

Chyba nie rozumiesz tego mini-serialu.

Ty masz się po nim czuć jak ten przygłupi policjant ratujący swoją córkę i nic więcej.

:-)

no, to taki skrócony opis dlaczego mu daję 9, a nawet bym 10 dał gdybym doczekał kontynuacji godnej tego żeby obejrzeć byc zadowolonym i móc o niej powiedzieć:

nie oglądaj jeśli chcesz tutaj mini-serial za genialny uważać.

teclau

Przypomniał mi się ten serial z okazji obejrzenia "Locke & Key" i aż nie chce mi się wierzyć, że on miał tylko 3 odcinki?? bo wydawało mi się, jakbym oglądał go dłużej :) no chyba, że to wrażenie przez to, że odcinki długie...

ocenił(a) serial na 9
yuflov

Dokładnie takie samo skojarzenie z tym serialem :)

ocenił(a) serial na 9
yuflov

odcinki po 1,5h, to sporo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones