Zawód: Amerykanin
powrót do forum 2 sezonu

Sezon drugi

ocenił(a) serial na 6

Czy tylko mnie się wydaje, że sezon 2 jest jakiś taki nudniejszy i nie trzyma tak w napięciu, jak sezon 1?
Zrobiło się z tego takie trochę kino familijne, coraz więcej pokazywane jest rodzinnych problemów z
dziećmi(rzygam już tym małym rudzielcem) itp.W pierwszym sezonie serial trzymał w napięciu, gdy
odkrywano nowe tajemnice bohaterów, do tego było zdecydowanie więcej akcji.Jestem nieco zawiedziony
drugim sezonem.

ocenił(a) serial na 7
pokemon227

Zgadzam się.

pokemon227

Mi się 2 sezon bardziej podoba, choć oba są świetne.

ocenił(a) serial na 8
pokemon227

Moim zdaniem sezon nie jest taki wcale gorszy od poprzedniego, ale to tylko moje zdanie. I o ile sam jestem przeciwnikiem takiego wchodzenia w tematy "rodzinne" w podobnych produkcjach o tyle tutaj widzę konkretny cel takiego zabiegu - Phillip zaczyna się powoli łamać, sowiecka indoktrynacja zaczyna powoli tracić nad nim władzę i coraz bardziej odnoszę wrażenie, że wątek "domowych problemów" tylko powiększy tę rysę na jego sowieckim światopoglądzie. Jestem niemal pewien, że w następnym sezonie (lub jednym z kolejnych) motyw jego przejścia na stronę amerykanów będzie jednym z głównych wątków. Zauważcie, że z coraz większym trudem przychodzi mu wykonywanie rozkazów z centrali, zaczyna mieć coraz większe wyrzuty sumienia. Nawet jego żona zaczyna powoli to zauważać. Co o tym myślicie?

ghostwriter87

Ale dał sie nabrać, na to ze podwodniacy zgineli przez nich podczas gdy tak naprawde sowieccy faszysci z moskwy kazali budowac okręt bez testów i w pospiechu. Nasi bohaterowie mają niestety nieźle wyprane mózgi [podobnie jak dzisiejsi rosjanie].

backu

Moim zdaniem, historia zabójstwa tych agentów KGB z s2e1 to robota samego KGB i jak to odkryją nasi bohaterowie to się zemszczą zostając podwójnymi agentami mszczącymi się na KGB za zdradę ich przyjaciół. Dodatkowo moga odkryć jakieś machloje radzieckiej propagandy, która już im nieźle od dzieciństwa wyprała mózgi. Generalnie skonczy się czyms zwyczajnym w świecie szpiegowskim [zostanie podwójnymi agentami] dodatkowo zyskując 100% sympatii widzów USA i 1000% niechęci ruskiej widowni :D . Będzie twist. No i na czasie :P

p.s. ten larrick i aktor co go gra mnie przerazają, a jak fajnie nasi sowieci sie go boją :P Jak pojawia się Larricj to jes taka muzyczka podobna z Dextera to socjopata.

ocenił(a) serial na 7
backu

hehe - fajne podsumowanie z tymi podwójnymi agentami - rzeczywiście tak może być, ale to zależy jak długo będą ciągnąć ten serial....
w takim przypadku musiałyby być jeszcze co najmniej 2 sezony

ocenił(a) serial na 8
pokemon227

Tak tylko tobie sie tak wydaje. Sezon 2 jest bardzo dobry a twoje zarzuty nieuzasadnione:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones